İletişim Bilgileri

Sıkça Sorulanlar

image
Seans ücretleri ne kadar?

Yapılacak çalışma için ücretlendirme sistemi değişiklik göstermektedir. Yetişkin, aile, ergen ve diğer uygulamalar için iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Seanslar ne kadar sürmektedir?

Seanslar yaklaşık 50 dakika sürer. İlk seans ise; gereken formların doldurulması ve tanışma sürecini de barındırmasından dolayı daha uzun sürebilmektedir.

Kaç seansta terapi süreci sonlanır?

Her danışanın terapiye başlama sebebi farklıdır ve dolayısıyla terapi sürecinin kaç seansta sonlanacağını önceden belirlemek mümkün olmaz. Terapi süreci danışanların ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirilir.

Kesin Faydasını Görür müyüm?

Bu sorunun cevabını vermek aslında çok zor. Danışan ile terapistinin arasında kurulacak olumlu bir iletişim, istikrarlı bir terapi süreci ve işbirliği ile yapılan psikoterapi veya psikolojik danışmanlık hizmeti elbette bir sonuca varacaktır. 

Eşimi / Çocuğumu İkna Edemiyorum

Psikoterapi süreci için kişiler zorlanamaz veya koşullu olarak terapiye başlanması beklenemez. Gönülsüz olarak terapi merkezlerine başvurulması durumunda terapist ve danışan arasında güçlü bir bağ kurulamayacağı için, sürecin ilerleme şansı yoktur. Bu gibi durumlarda, danışan olacak bireyin gönüllü olarak yardım almayı istemesi gerekmektedir.

image